Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diferenta ITP cisterna A-29565
- Număr anunț
- DA20344095
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,79 RON
- Valoare atribuită
- 9,79 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 12:27
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9,79 RON
din 9,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro