Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie de utilizare gaze naturale inclusiv proiectare

Număr anunț
DA20342824
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGALINA (CUI 4445389)
Furnizor / câștigător
GAZ INSTAL SRL (CUI RO12482345)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330,39 RON
Valoare atribuită
1.330,39 RON
Data publicării
15.05.2018 11:49
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330,39 RON

din 1.330,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.