Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorom 125

Număr anunț
DA20341786
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
CONSTANT DISTRIBUTION SRL (CUI RO32850760)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235 RON
Valoare atribuită
235 RON
Data publicării
15.05.2018 11:12
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235 RON

din 235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.