Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA CORUGATA DIN PEID OD/ID 1000mm/840mm SN4
- Număr anunț
- DA20338426
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUPILATI (PRIMARIA TUPILATI) (CUI 2613125)
- Furnizor / câștigător
- EUROEM (CUI RO17161818)
- Cod CPV
- 44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.704,32 RON
- Valoare atribuită
- 14.704,32 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:17
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.704,32 RON
din 14.704,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro