Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA DE UMAR

Număr anunț
DA20338067
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,, Teodor Diamant" Boldesti-Scaeni (CUI 29006419)
Furnizor / câștigător
VITAL AGROSERVCOM SRL (CUI 32891786)
Cod CPV
16100000-6 · Utilaje agricole si forestiere pentru pregatirea sau cultivarea solului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730,25 RON
Valoare atribuită
730,25 RON
Data publicării
15.05.2018 09:01
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,25 RON

din 730,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.