Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rancher motoferastrau Husqvarna 455 ,sapca Husq
- Număr anunț
- DA20333201
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.608,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.608,41 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:18
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.608,41 RON
din 1.608,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro