Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TEAVA CORUGATA DIN PEID OD/ID 630mm/530mm SN4

Număr anunț
DA20323196
Autoritate contractantă
COMUNA RACOASA (CONSILIUL LOCAL COMUNA RACOASA) (CUI 4639032)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.720 RON
Valoare atribuită
18.720 RON
Data publicării
14.05.2018 09:18
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.720 RON

din 18.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.