Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare, montaj si punere in functiune sistem de detectie si semnalizare incendiu
- Număr anunț
- DA20285602
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC AVENUE S.R.L. (CUI RO14029864)
- Cod CPV
- 31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.383,20 RON
- Valoare finală
- 1.383,20 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 12:02
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.