Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Expertiza tehnica "Reabilitare si mansardare scoala cu cls. I-IV, str. Republicii, nr.27"
- Număr anunț
- DA20314750
- Autoritate contractantă
- ORASUL INEU (CUI 3519020)
- Furnizor / câștigător
- HUŢANU ANA-TEODORA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 33691107)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.180 RON
- Valoare atribuită
- 11.180 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 11:41
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.180 RON
din 11.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro