Atribuită Cumpărare directă

GARNITURA CHIULASA MOTOR SB250 + GARNITURA ADMISIE SB250 + GARNITURA EVACUAREA SB250

Număr anunț
DA36218942
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
452 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452 RON