Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mapa de catifea 20x16.5 IVP 5

Număr anunț
DA20343317
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic Cluj (CUI 7929740)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,64 RON
Valoare atribuită
638,64 RON
Data publicării
15.05.2018 12:04
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,64 RON

din 638,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.