Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA DE LUCRU INOX 2800 mm

Număr anunț
DA20339185
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.278,02 RON
Valoare atribuită
2.278,02 RON
Data publicării
15.05.2018 09:45
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.278,02 RON

din 2.278,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.