Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare rampe acces si amenajare grup sanitar pentru persoane cu dizabilitati la Gradinita cu PP

Număr anunț
DA20337676
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
COX & ZAHN ART SRL (CUI 24701171)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.750 RON
Valoare atribuită
5.750 RON
Data publicării
15.05.2018 08:45
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.750 RON

din 5.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.