Ofertă refuzată Cumpărare directă

REVISTA A4 ISSN 2248-3368

Număr anunț
DA20298575
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" PUCIOASA (CUI 16663255)
Furnizor / câștigător
PRINTTELROM S.R.L. (CUI 30557926)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,85 RON
Valoare finală
142,85 RON
Data publicării
10.05.2018 11:00
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.