Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet 15.05.2018 - Cărți premii clasa a XII-a
- Număr anunț
- DA20340910
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 867,90 RON
- Valoare atribuită
- 867,90 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 10:41
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
867,90 RON
din 867,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro