Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa submersibila

Număr anunț
DA20320861
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VULTURU (CUI 28082973)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI RO10742775)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,55 RON
Valoare atribuită
486,55 RON
Data publicării
11.05.2018 16:06
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,55 RON

din 486,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.