Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi , 206 l, H 144 cm, Clasa E, alb

Număr anunț
DA36219404
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
882,35 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,35 RON