Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT GEAM TERMOPAN

Număr anunț
DA20338098
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,58 RON
Valoare atribuită
209,58 RON
Data publicării
15.05.2018 09:02
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,58 RON

din 209,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.