Ofertă acceptată Cumpărare directă

Editare si tiparire materiale promotionale - Sansa pentru Beceni - Impreuna Reusim -POCU 114909

Număr anunț
DA20329908
Autoritate contractantă
CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALA, ORIENTARE, CONSILIERE SI PLASARE A FORTEI DE MUNCA ”FORMATEMP” (CUI 28441180)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.925,50 RON
Valoare atribuită
30.925,50 RON
Data publicării
14.05.2018 12:50
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 17:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.925,50 RON

din 30.925,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.