Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA MATERIALE PENTRU DIVERSE REPARATII SI CURATENIE

Număr anunț
DA20322189
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
STEVAL DANCOM S.R.L. (CUI 16276569)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.158,93 RON
Valoare atribuită
2.158,93 RON
Data publicării
14.05.2018 08:28
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.158,93 RON

din 2.158,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.