Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alcool etilic absolut 99%, Alcool izopropilic 99,7%, Alcool butilic 99% pa, Formaldehida 37%

Număr anunț
DA20297325
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.242 RON
Valoare atribuită
2.242 RON
Data publicării
10.05.2018 10:22
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.242 RON

din 2.242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.