Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV CM 17

Număr anunț
DA20310666
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,86 RON
Valoare atribuită
163,86 RON
Data publicării
11.05.2018 09:35
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,86 RON

din 163,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.