Ofertă acceptată Cumpărare directă

Burete chirurgical cu PVP Iodina

Număr anunț
DA20333431
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.320 RON
Valoare atribuită
13.320 RON
Data publicării
14.05.2018 14:26
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.320 RON

din 13.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.