Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD ADATA EXTERN 2.5" USB 3.0 2TB HD650 Black AHD650-2TU31-CBK
- Număr anunț
- DA20325076
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,50 RON
- Valoare atribuită
- 483,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 10:37
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,50 RON
din 483,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro