Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FX10 (FX-10) CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL CANON L100 L120 L140 L160 L95 MF4010 MF4150
- Număr anunț
- DA20344748
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615 RON
- Valoare atribuită
- 615 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 12:48
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
615 RON
din 615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro