Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de fotocopiere si de tiparire offset

Număr anunț
DA20338633
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE (CUI 5206185)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
Cod CPV
30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.480,68 RON
Valoare atribuită
11.480,68 RON
Data publicării
15.05.2018 09:25
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.480,68 RON

din 11.480,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.