Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Xerox WC 5021/5019/5024 9k

Număr anunț
DA20333097
Autoritate contractantă
LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI RO15266389)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,03 RON
Valoare atribuită
184,03 RON
Data publicării
14.05.2018 14:15
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,03 RON

din 184,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.