Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa grafica NVIDIA Tesla K20 (Actively Cooled)-pac 8496
- Număr anunț
- DA20338335
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- BLADE SOLUTIONS SRL (CUI RO24770066)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.143 RON
- Valoare atribuită
- 19.143 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:13
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.143 RON
din 19.143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro