Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de amenajare si intretinere a spatiilor verzi

Număr anunț
DA20332973
Autoritate contractantă
COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
Furnizor / câștigător
MMCMARKETING COMPANIES S.R.L. (CUI 39057568)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.330 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
14.05.2018 14:11
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 65.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.