Atribuită Cumpărare directă

Costum tip pompier de lucru hidrofobizat, ignifugat, antistatic_SVSU Tanacu

Număr anunț
DA36220029
Autoritate contractantă
Comuna Tanacu (CUI 4446589)
Furnizor / câștigător
GRUP-STING GUARD S.R.L. (CUI 40638750)
Cod CPV
35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.420 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420 RON