Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aciclovir 5% 15g cr (TER) aciclovirum
- Număr anunț
- DA20288555
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484 RON
- Valoare finală
- 503,20 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 13:37
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.