Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pian Digital Yamaha YDP 103 R

Număr anunț
DA20332298
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
Furnizor / câștigător
AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
Cod CPV
37311100-2 · Piane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.327,77 RON
Valoare atribuită
2.327,77 RON
Data publicării
14.05.2018 13:51
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.327,77 RON

din 2.327,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.