Ofertă acceptată
Cumpărare directă
solutie clatire
- Număr anunț
- DA20344715
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit "Castelul Fermecat" Craiova (CUI 17104804)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53,79 RON
- Valoare atribuită
- 53,79 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 12:47
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53,79 RON
din 53,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro