Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie ACE 18 G, Capsule co2, OBTURATOARE AC(40BUC/PLIC), ACE VARIO SERINGA ( pentru arma cu aer

Număr anunț
DA20343675
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,40 RON
Valoare atribuită
781,40 RON
Data publicării
15.05.2018 12:14
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,40 RON

din 781,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.