Ofertă acceptată Cumpărare directă

SMARTPHONE Apple iPhone 8 64GB, 4G, space gray

Număr anunț
DA20335246
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
A.M.S. EXPERT CONSULT S.R.L. (CUI RO15912560)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.808 RON
Valoare atribuită
2.828 RON
Data publicării
14.05.2018 15:26
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
14.05.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.828 RON

din 2.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.