Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLA DE STERILIZARE cu volum(cu pliu), cu indicatori aburi si etilen-oxid 250mm x 100m
- Număr anunț
- DA20339413
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- BPM TEHNOLOGICA SRL (CUI 34613689)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,78 RON
- Valoare atribuită
- 216,78 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:54
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216,78 RON
din 216,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro