Atribuită Cumpărare directă

SERVICII ARTISTICE PENTRU EVENIMENTUL: 257 ANI DE ATESTARE DOCUMENTARA A LOCALITATII PUSTINIS

Număr anunț
DA36220884
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CULTURALA JUNII TIMISULUI (CUI 42080790)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.666,67 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.666,67 RON