Atribuită Cumpărare directă

SET 2 BUCATI - PRELATA IMPERMEABILA 10 X 15 M - 175 G/MP, ARGINTIU

Număr anunț
DA36220971
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
CREATIVE SOLUTIONS SHOP S.R.L. (CUI 44844818)
Cod CPV
39522110-1 · Prelate impermeabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.755,94 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.755,94 RON