Ofertă acceptată Cumpărare directă

Duaklir Genuair 340mcg/12mcg x 60doze / ACLIDINIUM BROMIDUM+FORMOTEROLUM FUMARAT

Număr anunț
DA20337701
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,60 RON
Valoare atribuită
387,60 RON
Data publicării
15.05.2018 08:46
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,60 RON

din 387,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.