Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA20329783
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.036,90 RON
Valoare atribuită
4.036,90 RON
Data publicării
14.05.2018 12:47
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.036,90 RON

din 4.036,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.