Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate in presa nationala

Număr anunț
DA20344434
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL GLOBAL PRESS SRL (CUI 18419584)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,80 RON
Valoare atribuită
116,80 RON
Data publicării
15.05.2018 12:38
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,80 RON

din 116,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.