Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de leasing financiar pentru achizitie pachet accesorii

Număr anunț
DA20339478
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
MOTORACTIVE IFN SA (CUI RO10180820)
Cod CPV
34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107.093,21 RON
Valoare atribuită
107.093,21 RON
Data publicării
15.05.2018 09:56
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107.093,21 RON

din 107.093,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.