Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINEZON DE UNICA FOLOSINTA - pentru Serviciul Administrativ

Număr anunț
DA20339384
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI RO30118114)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
117,60 RON
Data publicării
15.05.2018 09:53
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,60 RON

din 117,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.