Ofertă acceptată Cumpărare directă

GARD SOLID RUSTIC 1,8X1,8M

Număr anunț
DA20339253
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928200-0 · Garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,32 RON
Valoare atribuită
877,32 RON
Data publicării
15.05.2018 09:48
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,32 RON

din 877,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.