Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese de schimb pentru echipamente de trasport

Număr anunț
DA20338422
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
TROFIHER SRL (CUI RO15391608)
Cod CPV
34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.299,17 RON
Valoare atribuită
2.299,17 RON
Data publicării
15.05.2018 09:17
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.299,17 RON

din 2.299,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.