Ofertă acceptată Cumpărare directă

STEAG TRICOLOR ROMANIA, DIMENSIUNE MARE 90X150 CM

Număr anunț
DA20338912
Autoritate contractantă
Comuna Salciua (CUI 4613300)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,30 RON
Valoare atribuită
151,30 RON
Data publicării
15.05.2018 09:36
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,30 RON

din 151,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.