Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie pachet uniforme politia locala
- Număr anunț
- DA20313375
- Autoritate contractantă
- Primaria Ceanu Mare (CUI 5227935)
- Furnizor / câștigător
- EMBIS-ARTA SRL (CUI RO25281025)
- Cod CPV
- 35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.890 RON
- Valoare atribuită
- 4.890 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 11:00
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.890 RON
din 4.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro