Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Topogan drept cu scara, acoperis si tunel si Topogan drept (4,5 L) cu scara, acoperis si tunel
- Număr anunț
- DA20295598
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
- Furnizor / câștigător
- LENUŢA TOP METAL SRL (CUI 31502600)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare finală
- 20.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 09:26
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.