Atribuită Cumpărare directă

UPS APC BE850G2-GR Back-UPS, 850VA/520W, 8 prize Schuko

Număr anunț
DA36221430
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.142,84 RON
Data publicării
30.07.2024 14:29
Data finalizării
31.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,84 RON