Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop pliat in V verde

Număr anunț
DA20341130
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL “SFÂNTUL NECTARIE” (CUI 37199213)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,20 RON
Valoare atribuită
79,20 RON
Data publicării
15.05.2018 10:48
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
15.05.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,20 RON

din 79,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.